KONTAKT


Pracownia reklamy/biuro
Godziny pracy: pn – pt 9.00 – 17.00
05-506 Lesznowola
Wilcza Góra, ul. Żwirowa 48
Tel.: 22 736 30 52
Księgowość
+48 22 736 30 52
ksiegowosc@d-g.com.pl
Wyceny
reklama@d-g.com.pl

BIURO


Katarzyna Żochowska

Księgowość
48 22 736 30 52 wew. 101
katarzyna@d-g.com.pl
ksiegowosc@pro-komp.com.pl

Mariusz Zarzycki

Dyrektor generalny
503 100 643
mariusz.z@d-g.com.pl

Edyta Sokołowska

Właściciel
507 134 602
edyta@d-g.com.pl
ksiegowosc@pro-komp.com.pl

Michał Sokołowski

Właściciel
512 08 48 28
michal@d-g.com.pl

DZIAŁ GRAFICZNY | OBSŁUGA KLIENTA


Karolina Wojciechowska

Kierownik działu graficznego
Opiekun klienta

501 222 548
karolina@d-g.com.pl

Dominik Bogusz

Senior grafik
Opiekun klienta

533 323 436
dominik@d-g.com.pl
Dominika

Dominika Jankowska

Grafik
Opiekun klienta

690 445 401
dominika@d-g.com.pl

Anna Chrobot

Grafik
Opiekun klienta

+48 22 736 30 52
anna@d-g.com.pl

PRODUKCJA | MONTAŻ


Agnieszka Szymaniak

Kierownik produkcji

Bartosz Biernacki

Kierownik drukarni
788 353 285
bartosz@d-g.com.pl

Hubert Wiśniewski

Technik produkcji
Adam

Adam Bochenek

Pracownik produkcji
Leszek

Leszek Gromuł

Technik Produkcji / Operator Zünd

--------

-----
to miejsce czeka na Ciebie