KONTAKT


Pracownia reklamy/biuro
Godziny pracy: pn – pt 9.00 – 17.00
05-506 Lesznowola
Wilcza Góra, ul. Żwirowa 48
Tel.: 22 736 30 52
Księgowość
+48 22 736 30 52
ksiegowosc@d-g.com.pl
Wyceny
reklama@d-g.com.pl

BIURO


Karolina Jędrzejowska

Obsługa klienta
798 337 649
k.jedrzejowska@d-g.com.pl
reklama@d-g.com.pl

Katarzyna Żochowska

Księgowość
48 22 736 30 52 wew. 101
katarzyna@d-g.com.pl
ksiegowosc@pro-komp.com.pl

Mariusz Zarzycki

Dyrektor generalny
503 100 643
mariusz.z@d-g.com.pl

Edyta Sokołowska

Właściciel
507 134 602
edyta@d-g.com.pl
ksiegowosc@pro-komp.com.pl

Michał Sokołowski

Właściciel
512 08 48 28
michal@d-g.com.pl

DZIAŁ GRAFICZNY | OBSŁUGA KLIENTA


Karolina Wojciechowska

Kierownik działu graficznego
Opiekun klienta

501 222 548
karolina@d-g.com.pl

Dominik Bogusz

Senior grafik
Opiekun klienta

533 323 436
dominik@d-g.com.pl

Grzegorz Żurawski

Grafik
Opiekun klienta

517 391 146
grzegorz@d-g.com.pl

Robert Dzięgiel

Grafik | Projektant 3D
Opiekun klienta

797 974 408
robert@d-g.com.pl

--------

-----
to miejsce czeka na Ciebie

PRODUKCJA | MONTAŻ


Aneta Piekarniak

Kierownik podukcji
605 518 618
aneta@d-g.com.pl

Biernacki Bartosz

Kierownik drukarni
788 353 285
bartosz@d-g.com.pl

Kamil Maas

Drukarz
+48 (22) 736 30 52
kamil@d-g.com.pl

Paweł Zarzycki

Technik produkcji
+49 (22) 736 30 52
frezarnia@d-g.com.pl

Hubert Wiśniewski

Technik produkcji

Agnieszka Szymaniak

Pracownik produkcji

Adam Bochenek

Pracownik produkcji

--------

-----
to miejsce czeka na Ciebie