Podstawowe informacje o firmie Pro-Komp

Istniejemy na polskim rynku od 1998r. W ciągu tego okresu czasu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje do wykonywania świadczonych usług. Posiadamy własny park maszynowy, oraz odpowiednie zaplecze techniczne do wykonywania zleceń na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich norm. Staramy się nie korzystać z usług podwykonawców, co pozwala nam zachować konkretne terminy, oraz cenę i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

 

 

 

Nasze motto

Mottem naszego działania i jednocześnie największą siłą jest kompetencja, jakość i doświadczenie. Nie oferujemy sprzętu i usług najtańszych, nie chcemy sprzedawać i produkować za wszelka cenę, konkurując z innymi firmami najniższym punktem cenowym, w którym jakość przestaje mieć znaczenie. Za priorytet uznaliśmy nowoczesność oraz wysoką jakość za rozsądną cenę. U nas klient wychodzi z gotowym rozwiązaniem, produktem, który spełni jego oczekiwania.

Zespół firmy Pro-Komp

Dlaczego wśród tak dużej konkurencji na rynku reklamowym warto wybrać nas?

W naszych działaniach kierujemy się mottem:

NIE NALEŻY LEKCEWAŻYĆ DROBNOSTEK, BO OD NICH ZALEŻY DOSKONAŁOŚĆ

A jednocześnie:

  • Posiadamy przeszło 13 letnie doświadczenie w produkcji wszelkiego rodzaju reklam.
  • Jesteśmy terminowi, punktualni a przede wszystkim POMYSŁOWI :)
  • Posiadamy wykwalifikowanych grafików potrafiących zrobić wyjątkowy projekt Państwa reklamy, co wpływa na efektywność jej odbioru.
  • Mamy bogate zaplecze maszynowe: 
  • Oferyjemy - Druk Solwentowy, Druk Latexowy, Druk UV, Frezowanie CNC, Cięcie Laserem 
  • Przy zamówieniu reklamy projekt otrzymują Państwo gratis.*
  • Oklejamy pojazdy metodą na sucho, co w znacznym stopniu zwiększa trwałość kleju wiążącego folię z lakierem. Używamy do tego celu tylko materiałów najwyższej jakości.
  • Nasi pracownicy posiadają niezbędne umiejętności do wykonywania aplikacji folii na pojazdach, co możemy na Państwa życzenie potwierdzić niezbędnymi certyfikatami z ukończonych kursów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!